פרא - לוגו

פרא | PEREH

פרא | PEREH

מכוורת פרא
פרא - לוגו

דבש פרא הוא מותג חדש של מכוורת דבורים משפחתית וותיקה, המייצרת כבר 40 שנה דבש מצוף פרחים, ומקפידה בהתמדה לשמר בייצור את ערכיו התזונתיים של הדבש, גם כאשר כמות הייצור השנתית כבר מגיעה ל-20 טון.
מדי שנה נבדק הדבש ומאושר בתו איכות ישראלי המעיד שאינו מחומם וכי הוא עשוי מצוף פרחים בלבד ללא סוכר תעשייתי וללא חומרים זרים. רק דבש בריא וטעים מייצור מקומי.
פרא – מותג הדבש החדש של מכוורת הבוטיק – מייצג מוצרי מזון שנוצרים היישר מהטבע, ללא מעורבות תעשייתית. דרך אכילתם אפשר להתחבר לטבע ולתוצרי החקלאות הבריאים והטעימים שמפיקים ממנו. נסו ותבינו הכוונה – קחו כפית דבש פרא, ללא כל תוספת, חושו את המרקם ועומק הטעמים ותרגישו מהו דבש שמגיע מהדבורים היישר אליכם.

הכירו את אמני המזון

Meet the artisans

בני וישי הם שני דורות ממשפחת מובשוביץ, המחוברת לחקלאות המקומית. האב בני שנולד אל תוך החקלאות החלוצית בארץ, החל את דרכו במכוורות מגיל הנעורים. אליו הצטרף בנו הצעיר ישי שעבר מעיסוק בצאן ובקר לעבודה עם הדבורים במכוורת המשפחתית. יחד הם מפיקים את הדבש האיכותי מ-500 כוורות דבורים בצפון הנגב.
עם החיבור הבין-דורי לעבר ולעתיד, ליצרני דבש פרא חשוב להעביר את המסר, כי דבש הוא עולם עשיר, מלא ומורכב, שהצרכנים יכולים ללמוד עליו ולהכיר לעומק. לאחר שהתפתחה המודעות בקרב הקהל הישראלי, שנחשף לעולם היין ושמן הזית, עכשיו הזמן לדעת יותר על הדבר הבא – דבש.

פרא - בני וישי מובשוביץ

טיפים מאנשי הצוות של המותג

  • מומלץ לאכול דבש פרא כפי שהוא – RAW, כדי לשמור על ערכיו התזונתיים. כל שימוש של דבש בתה או בבישול מפרק את החלבונים שבדבש ומוריד מערכו התזונתי.

  • אכילה של דבש מספקת לגוף חומרים עם תכונות אנטי בקטריאליות ונוגדות חמצון, ולכן כשכואב הגרון מומלץ  לאכול כפית דבש.

  • כמו כן, ניתן למרוח את הדבש על פצעים, כוויות וחתכים למניעת זיהומים.

טעימה מהמוצרים...