בירה קלוצמן - לוגו

בירה קלוצמן | Klotsman Beer

בירה קלוצמן | Klotsman Beer

בירה קלוצמן אינטרדונאטו
בירה קלוצמן - לוגו

בירות קלוצמן הן פרי שיתוף פעולה של משפחת אלון – משפחת חקלאים המגדלת פרדסים של פירות הדר נדירים, יחד עם מבשלת הבוטיק בירבזאר.

בשוק הבירות המקומיות המשגשג, בולטות בירות קולצמן בטעמים ובארומות ההדרים הרעננים: קלמנסי, ברגמוט, יוזו, ליים ואחרות.

בהכנת הבירה מקדישים חשיבות רבה לטעם הטמון בכל אחד מהפירות הייחודיים. בשילוב עם מרכיבי הבירה יוצר כל זן מההדרים תחושה מרעננת בחלל הפה וטעמים אקזוטיים שמעוררים בכל לגימה.

הכירו את אמני המזון

Meet the artisans

משפחת קלוצמן החלה לגדל הדרים משנת 1906. הסבא חיים קלוצמן רכש אדמות כיזם צעיר, ובמקביל לפעילותו בהגנה – שתל הדרים וגידל פרדסים. בהתאם לרוח התקופה, שינה חיים את שם המשפחה לאלון.

בנו אורי אלון, שגדל מילדות לפעילות החקלאית בפרדסים, הגיע בשנת 1998 עם רפי איתן ז"ל לקובה ושם העביר את הידע המקצועי הלאה ופיתח את גידול ההדרים עבור פידל קאסטרו ואנשיו.

הנכדים בן וגל שחזרו לארץ המשיכו את המורשת – בן, הבכור שסיים את שירותו ביחידת חילוץ והצלה, שב את הפרדסים ושתל זני הדרים ייחודיים מהמזרח עבור מסעדנים בארץ: יוזו, ליים, קלמנסי, ברגמוט, קלמטינות אור ואודם, תפוזי דם ועוד. גל, הצעיר, יזם ואיש עסקים, פיתח את הפן העסקי של התוצרת המשפחתית לייצוא בין-לאומי.

כך, מתוך החיבור לאדמה ולהדרים וחיבתם של בני משפחת אלון לבירה, הם הקימו בשנת 2019 ענף נוסף והחלו לייצר בירות הדרים, שנושאות את שם המשפחה המקורי של סבא חיים – קלוצמן.

בירה קלוצמן קפיר ליים

טיפים מאנשי הצוות של המותג

  •  
  •  
  •